Przez ponad 10 lat na rynku

Jako Agencja pośrednictwa pracy działająca na obszarze europejskim mamy na celu dostarczanie naszym Klientom wykwalifikowanego i sprawdzonego personelu. W zależności od miejsca i specyfiki pracy udostępniamy naszym pracownikom indywidualne pomoce, przykładowo możliwość uczestniczenia w kursie językowym lub pomoc w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji w branży medycznej. W tym celu wykorzystujemy kontakty z naszymi partnerami jakimi są szkoły językowe, kliniki oraz domy starców. Dla nas jest bardzo ważne docenienie naszego pracownika i godna zapłata za wykonaną pracę. Dlatego należymy do pierwszych Agencji, które zatrudniają swoich pracowników na warunkach niemieckich i opłacamy wszystkie składki właśnie w tym kraju. Tą metodą gwarantujemy nie tylko przestrzeganie prawa niemieckiego dotyczącego minimalnej stawki za godzinę pracy, ale także dajemy możliwość do korzystania z niemieckiej kasy chorych i ubezpieczenia emerytalnego. Te przywileje podwyższają motywację i jakość pracy naszego personelu, co działa z korzyścią dla naszych Klientów.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na rynek niemiecki w sektorze opieki nad osobami starszymi  oraz pomocy domowej. Główną zaletą naszej działalności jest dbanie o długotrwałe i pozytywne relacje z naszymi Klientami, jak i osobami pracującymi dla nas. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowo dobrej jakości obsługi Klienta, oraz dbanie o naszych cennych Pracowników.  Mamy pełną świadomość jak ważne są dla nas nasze Opiekunki, dlatego staramy się robić wszystko, aby być wsparciem w każdej sytuacji. Pracując z Firmą Tiger Job jesteś częścią nas i Twój los nie będzie nam obojętny. Dokładamy wszelkich starań w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa oraz komforcie pracy, niezależnie od tego jak daleko nasz Pracownik znajduje się od siedziby firmy. Naszym Opiekunkom zapewniamy profesjonalne wsparcie w nauce języka niemieckiego i szkolenie z pierwszej pomocy, przygotowujące do wyjazdu za granicę. Do kursu można zawsze dołączyć, choćby w celu podszkolenia swoich umiejętności. Na zakończenie każdego modułu wystawiamy Certyfikat ukończenia kursu.

Jesteśmy świadomi, że pobyt za granicą może być stresujący, dlatego na życzenie naszych Opiekunek możemy udostępnić dane kontaktowe naszych innych Pracowników przebywających w pobliskim obszarze, by umożliwić Wam zawarcie znajomości. Wiemy, jak ważne jest wsparcie i porada doświadczonej koleżanki zwłaszcza na początku pobytu.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.