Personel medyczny: Najlepsza terapia dla Twojej kariery

Europejskie placówki medyczne oferują lekarzom i personelowi medycznemu ogromne możliwości rozwoju.  Skontaktuj się z nami i przeprowadź terapię swojej kariery!

Dział Medycyna zajmuje się rekrutacją lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego głównie na rynek Niemiecki, ale także na całym obszarze Unii Europejskiej.

Zawód lekarza jest od wieków niezmiennie kojarzony z prestiżem i wysokim statusem społecznym. Polscy lekarze cieszą się bardzo dobrą opinią poza granicami kraju, zwłaszcza w Niemczech.

Za Odrą brakuje specjalistów, zwłaszcza chirurgów, kardiologów, neurologów, psychiatrów i internistów, więc ci importowani są na wagę złota. Polscy lekarze mogą liczyć za granicą na pensję często nawet trzykrotnie większą niż w kraju. Otwórz się na możliwości, które oferuje europejski rynek pracy.

Skontaktuj się z nami i przeprowadź terapię swojej kariery!

Odpowiedzi na często zadawane pytania:

Czy działacie legalnie?

Tak. Posiadamy wymagane w Polsce i Niemczech certyfikaty.

Czy pobieracie opłaty za przygotowanie wyjazdu?

Od naszych pracowników nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie wyjazdu, załatwienie formalności i przygotowanie językowe.

Czy żeby wyjechać muszę znać język niemiecki?

Do uznania dyplomu niezbędna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2, ale część placówek medycznych oferuje okresy wdrożeniowe, które umożliwiają naukę już na miejscu i podejście do egzaminu w późniejszym terminie. My ze swojej strony organizujemy na terenie Polski kursy językowe.

Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

Warunki ustalane są już bezpośrednio z kliniką i są uzależnione od dotychczasowego przebiegu kariery i doświadczenia.
Minimalne wynagrodzenie podstawowe lekarza specjalisty w Niemczech to 4.800 €, w Polsce – w wielu regionach nie przekracza 5.000 zł.
Z szpitalach publicznych w Niemczech, wynagrodzenie Lekarzy jest wyliczane zgodnie z taryfą: Lekarze_Taryfa TV_VKA

Ile kosztuje życie w Niemczech?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w artykule:  Ile kosztuje życie w Niemczech?.

Oferty pracy

Pielęgniarka – Niemcy / Pielęgniarka za granicą

Pielęgniarka – Niemcy Pielęgniarka za granicą: Dla naszych Klientów, szpitali, domów seniora i innych placówek medycznych na terenie Niemiec poszukujemy wykwalifikowanych pielęgniarek. Gwarantujemy legalność zatrudnienia i pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. Wymagania: wykształcenie pielęgniarskie (mile widziane wyższe: licencjat lub magister) komunikatywna znajomość języka niemieckiego zaangażowanie i motywacja do wyjazdu Mile widziane potwierdzenie uznania […]

Lekarze w niemczech

Polscy lekarze w Niemczech – Wszystkie specjalizacje: Dla naszych Klientów, placówek medycznych na terenie Niemiec poszukujemy lekarzy różnych specjalizacji. Gwarantujemy legalność zatrudnienia i pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.   Wymagania: dyplom lekarza aktualne prawo wykonywania zawodu znajomość języka niemieckiego odpowiedzialność i zaangażowanie   Oferujemy: profesjonalne wsparcie w nauce języka niemieckiego legalne i pewne […]