Pomoc Domowa

Pomoc domawa

Jako pomoc domowa, nie tylko wspierają Państwo naszych klientów w codziennych czynnościach związanych z utrzymywaniem czystości w gospodarstwie domowym, ale i stanowią istotne wsparcie w sytuacji nowej i trudnej. Podczas pobytu u klientów, do zadań pomocy domowej często należy także opieka nad dziećmi. Dodatkowo, poza pracami domowymi oraz wsparciem w codziennych czynnościach, zajmują się również organizacja czasu wolnego.

Jednym z istotnych czynników wpływających na dobrą współpracę i kontakt z klientem, jest znajomość języka obcego, którą staramy się rozwijać  i wspierać, oferując możliwość udziału w bezpłatnym kursie z języka niemieckiego.

Zadania:

  • Prace domowe, takie jak sprzątanie, zmywanie naczyń, pranie, prasowanie, ogólne utrzymywanie czystości
  • Organizacja dnia codziennego w tym, zakupy, gotowanie, itp.
  • Opieka nad dziećmi lub zwierzętami, w tym wyjścia na spacery, zabawa, czytanie, wycieczki itp.

Wymagania:

  • Dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w wypadku słabej znajomości języka oferujemy Państwu udział w bezpłatnym kursie języka niemieckiego)
  • Doświadczenie jako pomoc domowa oraz opiekunka
  • Serdeczność, sumienność i chęć pomocy
  • Mile widziane- doświadczenie jako pomoc domowa

Oferujemy Państwu:

  • Legalne i stałe zatrudnienie (Agencja Zatrudnienia numer 7220)
  • Wysokie zarobki, nawet do 1500 EUR netto. Możliwość rozliczenia w Niemczech (w tym ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne)
  • Pełne ubezpieczenie w KKH (niemieckiej kasie chorych) podczas pobytu za granicą tzn. prawo do wszystkich medycznych świadczeń w Niemczech
  • Prawo do otrzymania emerytury niemieckiej już po 60 miesiącach przepracowanych w Niemczech (okresy składkowe sumują się)
  • możliwość otrzymania Kindergeld

Prosimy o wysyłanie aplikacji wraz ze zdjęcie za pośrednictwem naszego formularza: